';

Diagnostyka i naprawa instalacji elektrycznej skrzyni biegów

Diagnostyka i naprawa instalacji elektrycznej skrzyni biegów

Z roku na rok we wszystkich pojazdach, zarówno osobowych, jak i ciężarowych, czy specjalistycznych przybywa urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

W nowoczesnych samochodach spotkamy się z szeregiem zaawansowanych układów, których celem jest zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Nie zabrakło ich również w skrzyniach biegów, gdzie odpowiadają za ich prawidłowe działanie.

Przyczyn awarii takich instalacji może być wiele. Wynikają one zarówno z usterek samych elementów wykonawczych, jak i wyeksploatowania poszczególnych podzespołów, czy wad konstrukcyjnych.

Psująca się i zawodząca elektronika, m.in. sterowniki oraz czujniki w układach sterujących sprzęgłem i biegami należą do jednych z częstszych winowajców awarii w automatycznych i półautomatycznych skrzyniach biegów.

W związku z tym, że nasz serwis jest ściśle ukierunkowany na naprawę manualnych i automatycznych skrzyń biegów, świadczone przez nas usługi obejmują również diagnostykę i naprawę instalacji elektrycznych tego mechanizmu.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam na przeprowadzenie rzetelnej diagnostyki komputerowej i szybkie ustalenie przyczyny awarii.

W ten sposób nie zachodzi ryzyko narażenia naszych Klientów na żadne dodatkowe koszty.

Opinie naszych klientów

Image
Doświadczeni fachowcy od skrzyń. Wszystko sprawnie, bez problemów i przystępni cenowo.

Marcin Mróz,


BMW M5 F10, 2017
Image module
Image
Sprawnie i od ręki usunięta usterka. Dziękuję Panowie za pomoc. Rzetelna firma !

Mateusz Jasiński


CASE CX35B, 2016
Image module
Image
Znają się na swojej pracy. Mimo nieprzewidzianych problemów. Wszystko naprawione na czas.

Łukasz Wysocki


John Deere 7710, 2001
Image module
Image
Polecamy usługi firmy . Przeszkoleni pracownicy, oferujący wsparcie informacyjne z zakresu różnych rozwiązań usterek. Jak również przejrzyste zasady współpracy oraz opłat.

Marta Olejniczak


DAF XF 105, 2017
Image module

Firmy z którymi współpracujemy

pl Polish
X