';

Diagnostyka komputerowa

Skrzynia biegów należy do jednych z najważniejszych mechanizmów w każdym samochodzie, dlatego kierowcy, którzy w swojej pracy każdego dnia pokonują długie dystanse, nie mogą zapominać o regularnym sprawdzaniu jej stanu technicznego. Podstawowym zabiegiem pozwalającym nam na ocenę stanu naszej skrzyni biegów, jest właśnie diagnostyka komputerowa.

Nasz serwis specjalizuje się w diagnostyce i naprawie skrzyń biegów w samochodach ciężarowych, autobusach i wszelkich maszynach specjalistycznych, dlatego naszym Klientom zawsze zapewniamy kompleksowy i profesjonalny przegląd z wykorzystaniem zaawansowanego oprogramowania komputerowego.

Diagnostyce są poddawane zarówno skrzynie manualne, jak i automatyczne. Celem jej przeprowadzenia jest dokładne, precyzyjne określenie przyczyny awarii bez konieczności demontażu samochodu oraz wykonanie szybkiej naprawy. Na diagnostykę komputerową warto zdecydować się również wtedy, gdy planujemy nabyć samochód używany – w ten sposób określimy jego stan jeszcze przed zakupem.

Podczas diagnostyki komputerowej skrzyni biegów analizujemy występujące objawy oraz pojawiające się kody, dokonujemy przeglądu i weryfikacji podzespołów, wymieniamy niesprawne części, a także na sam koniec przeprowadzamy niezbędne testy sprawdzające i jazdę próbną.

Co wykrywa diagnostyka komputerowa?

Diagnostyka komputerowa jest narzędziem, dzięki któremu sprawdzimy działanie nie tylko samej skrzyni biegów manualnej i automatycznej, ale również innych części i podzespołów w samochodzie. Diagnostyka komputerowa umożliwia m.in. odczyt i kasowanie kodów z deski rozdzielczej, dokonanie oceny prawidłowości parametrów pojazdu w trakcie jazdy, poprawności zapłonu, czy systemów ABS, ESP, ASR.

Opinie naszych klientów

Image
Doświadczeni fachowcy od skrzyń. Wszystko sprawnie, bez problemów i przystępni cenowo.

Marcin Mróz,


BMW M5 F10, 2017
Image module
Image
Sprawnie i od ręki usunięta usterka. Dziękuję Panowie za pomoc. Rzetelna firma !

Mateusz Jasiński


CASE CX35B, 2016
Image module
Image
Znają się na swojej pracy. Mimo nieprzewidzianych problemów. Wszystko naprawione na czas.

Łukasz Wysocki


John Deere 7710, 2001
Image module
Image
Polecamy usługi firmy . Przeszkoleni pracownicy, oferujący wsparcie informacyjne z zakresu różnych rozwiązań usterek. Jak również przejrzyste zasady współpracy oraz opłat.

Marta Olejniczak


DAF XF 105, 2017
Image module

Firmy z którymi współpracujemy

pl Polish
X