';

Regeneracja płyt sterujących skrzyń automatycznych

Regeneracja płyt sterujących skrzyń automatycznych

Regeneracja płyt sterujących skrzyń automatycznych to jedna z częstszych i popularniejszych usług z zakresu elektroniki samochodowej, jaką wykonujemy w naszym serwisie.

Naszym Klientom przypominamy jednak, że sterownik skrzyni biegów nie jest jedynym elementem odpowiedzialnym za jej prawidłowe funkcjonowanie i płynną pracę. Sprawdzeniu należy poddać również części mechaniczne.

Klasyczne objawy, mogące wskazywać na problemy ze sterownikiem to utrata mocy samochodu, szarpanie podczas zmiany przełożenia, ślizganie się, czy tzw. twarda zmiana biegu.

W poprawnie pracującej automatycznej skrzyni biegów wszystko powinno działać płynnie.

Regeneracja płyt sterujących polega na wymianie elementów uszkodzonych, jeśli takie wystąpią, a ponadto regulacji i kalibracji sterownika.

W naszym serwisie posiadamy zaawansowane zaplecze maszynowe i specjalistyczne oprogramowania, które umożliwiają nam stymulowanie standardowych warunków pracy sterownika.

W ten sposób jesteśmy w stanie z maksymalną precyzją określić poprawne parametry jego działania.

Za co odpowiada sterownik skrzyni biegów?

Sterownik automatycznej skrzyni biegów jest kluczowym elementem, gwarantującym jej prawidłowe i sprawne działanie oraz pozwalającym na płynną jazdę. Steruje on pracą układu hydraulicznego oraz odpowiada za sterowanie zmianą biegów, jak również za odczyt informacji z komputera.

Jak sprawdzić sterownik skrzyni biegów?

Aby sprawdzić sterownik skrzyni biegów, konieczna jest wizyta w serwisie w celu przeprowadzenia diagnostyki komputerowej. Dzięki niej dowiemy się, jaki rodzaj błędów odpowiada za nieprawidłowości w działaniu. W trakcie takiej wizyty dokonujemy również przeglądu wizualnego samochodu pod kątem uszkodzeń mechanicznych.

Opinie naszych klientów

Image
Doświadczeni fachowcy od skrzyń. Wszystko sprawnie, bez problemów i przystępni cenowo.

Marcin Mróz,


BMW M5 F10, 2017
Image module
Image
Sprawnie i od ręki usunięta usterka. Dziękuję Panowie za pomoc. Rzetelna firma !

Mateusz Jasiński


CASE CX35B, 2016
Image module
Image
Znają się na swojej pracy. Mimo nieprzewidzianych problemów. Wszystko naprawione na czas.

Łukasz Wysocki


John Deere 7710, 2001
Image module
Image
Polecamy usługi firmy . Przeszkoleni pracownicy, oferujący wsparcie informacyjne z zakresu różnych rozwiązań usterek. Jak również przejrzyste zasady współpracy oraz opłat.

Marta Olejniczak


DAF XF 105, 2017
Image module

Firmy z którymi współpracujemy

pl Polish
X