';

Naprawa skrzyń biegów

w autobusach turystycznych i podmiejskich

Autobusy turystyczne i podmiejskie są pojazdami eksploatowanymi w szczególnie intensywny sposób. Pokonują setki, a nawet tysiące kilometrów, nierzadko po trudnych, wąskich, krętych lub dziurawych drogach oraz nierównych nawierzchniach. Dynamicznie pracująca w tym czasie skrzynia biegów jest przez to podatna na uszkodzenia w znacznie większym stopniu niż w samochodach poruszających się po prostych jezdniach asfaltowych.

Używana skrzynia biegów jak sprawdzić stan?

Aby samodzielnie sprawdzić stan używanej skrzyni biegów, musimy wykonać jazdę testową. Zanim ruszymy w trasę, oceńmy, czy po załączeniu silnika drążek nie stawia oporów oraz, czy na biegu jałowym ze skrzyni nie wydobywa się niepokojący hałas lub pisk.

W trakcie jazdy sprawna skrzynia przy zmianie biegów będzie pracować płynnie – bez zgrzytów, wibracji, szumu lub innych dźwięków.

Podczas przyspieszenia przełożenia nie powinny samoczynnie wskakiwać do biegu jałowego.

Bardzo ważne jest również, aby w czasie jazdy próbnej i testowania skrzyni wybrać taki odcinek drogi, na którym będziemy mogli rozpędzić się, wykorzystując wszystkie biegi.

Nasz serwis wyspecjalizowany we wszelkich naprawach manualnych i automatycznych skrzyń biegów zajmuje się również obsługą autobusów turystycznych i podmiejskich. Dysponujemy odpowiednimi do tego zadania narzędziami i stanowiskami, pozwalającymi nam na przyjęcie wszystkich pojazdów. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i większe przedsiębiorstwa.

Opinie naszych klientów

Image
Doświadczeni fachowcy od skrzyń. Wszystko sprawnie, bez problemów i przystępni cenowo.

Marcin Mróz,


BMW M5 F10, 2017
Image module
Image
Sprawnie i od ręki usunięta usterka. Dziękuję Panowie za pomoc. Rzetelna firma !

Mateusz Jasiński


CASE CX35B, 2016
Image module
Image
Znają się na swojej pracy. Mimo nieprzewidzianych problemów. Wszystko naprawione na czas.

Łukasz Wysocki


John Deere 7710, 2001
Image module
Image
Polecamy usługi firmy . Przeszkoleni pracownicy, oferujący wsparcie informacyjne z zakresu różnych rozwiązań usterek. Jak również przejrzyste zasady współpracy oraz opłat.

Marta Olejniczak


DAF XF 105, 2017
Image module

Firmy z którymi współpracujemy

pl Polish
X